You are viewing a single comment's thread from:RE: The Diary Game : Мій колишній... "Або, як мені не пощастило з автівкою"View the full contextolesia (79)memberAuthor | 🇺🇦in Ukraine on Steem • 2 years ago Біда у тебе з тими машинами. А нігті сама робила чи в салоні?
Сама звісно 😉 намішала кольори))
Гарно вийшло
Дякую🥰