You are viewing a single comment's thread from:

RE: Моя участь в конкурсі "ЗИМОВИЙ НАСТРІЙ"

in Ukraine on Steem2 years ago

Яка краса. А у нас цього року у листопаді навалило снігу, проте грудень, січень, лютий сопливий, дощі.

Sort:  
 2 years ago 

Дякую, цього року зима прямо таки радує своє красою і дніпро замарзший повністю був і снігу було ого-го.

І Вам дякую за чудовий конкурс, та привід фотографувати усю цю красу

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 62523.92
ETH 1664.08
USDT 1.00
SBD 0.42