You are viewing a single comment's thread from:

RE: Про 3D сканування

in Ukraine on Steemlast year

Мені ця інфа дуже користна, дякую! Я навіть не здогадувалась, що можна в стоматклініку звернутись за допомогою. Якось мені треба було відсканувати ніжку ляльки, та довелось вигадувати кустарні методи(

Sort:  
 last year 

По-перше, не в кожній клініці є сканер. По-друге, не кожен погодиться виконувати такі замовлення. Хоча, хто знає...

 last year 

а він дуже дорогий? хоча мені купляти на дотично, бо разова акція. Ну, ок ,4 -разова.

 last year 

Дорогий... ціну не скажу, бо давно було.

 last year 

ясно. то тепер, значить, ще дорожче..

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.088
BTC 59790.59
ETH 1577.54
USDT 1.00
SBD 0.42