You are viewing a single comment's thread from:

RE: А ось і я!

in Ukraine on Steem11 months ago

Звісно всюди є свої пріоритети, і доводиться обирати те, що краще для сім’ї. Тут нічого не вдієш. А от зі сном треба щось робити. Це не добре для організму, та й для морального стану погано. Тримайтеся, підвищення на роботі це гарно, але навантаження з відповідальністю забирають сили. Доречі, добрі люди кажуть, наша спільнота найактивніша 🤘🏻😎

Sort:  
 11 months ago 

Доречі, добрі люди кажуть, наша спільнота найактивніша 🤘🏻😎

Ймовірно зараз так і є. В нас багато авторів, які пишуть стабільно.

Тримайтеся

Все буде добре 😃

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.088
BTC 59790.59
ETH 1577.54
USDT 1.00
SBD 0.42