You are viewing a single comment's thread from:RE: The Diary Game: Безкорисна суботня возня з лимонами 🍋View the full contextView the direct parentmaxart (70)Author | 🇺🇦 Delegate [10000]in Ukraine on Steem • last year Та я би вислав, але поки доїдуть що від них залишиться )))
😁 Уявляю скільки коштує пересилка)), краще піти у магазин і купити один лимончик)).
Навіть не в ціні справа, такі речі просто не дойдуть в належному стані =))