You are viewing a single comment's thread from:RE: Еритрина – "коралове дерово"View the full contextView the direct parentmaxart (70)Author | 🇺🇦 Delegate [10000]in Ukraine on Steem • last year Так, я знімав на телефон Galaxy S21+. Апарат старенький, але фотографії якісні робить. Я вже четвертий рік задоволений результатом. Доречі, я завжди обробляю та покращую світлини в lightroom, оригінал до обробки: