You are viewing a single comment's thread from:
RE: Похід в кіно
Але всеодно думаю буде цікаво 😄
Без сумніву буде цікаво. Всі діти люблять прибульця Стіча 😃
Місце де чекають біля входу у сам кінозал нагадує актовий зал зі школи😁
Кінотеатр розташований у одному з палаців культури. Частина приміщень там справді нагадують минулу епоху.