О клас, треба з дівчатками якось подивитися. Ми хоча нещодавно лише цей мультфільм побачили 😁 Але всеодно думаю буде цікаво 😄
Якийсь цікавий кінотеатр. Місце де чекають біля входу у сам кінозал нагадує актовий зал зі школи😁
О клас, треба з дівчатками якось подивитися. Ми хоча нещодавно лише цей мультфільм побачили 😁 Але всеодно думаю буде цікаво 😄
Якийсь цікавий кінотеатр. Місце де чекають біля входу у сам кінозал нагадує актовий зал зі школи😁
Без сумніву буде цікаво. Всі діти люблять прибульця Стіча 😃
Кінотеатр розташований у одному з палаців культури. Частина приміщень там справді нагадують минулу епоху.