You are viewing a single comment's thread from:

RE: ВІТАЮ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ 🇺🇦

in Ukraine on Steemlast year

У нас тут свято бачать так... Треба чи за місто виїхати чи кон'яку випити щоб трошки легше сприймати вибухи і стрільбу. Найогидніше що скільки того кон'ячку не хильни - все одно на нервові сидиш і не знаєш чи бігти кудись чи що робити. Тобто в такий час і не п'янієш, не розслабляється організм. Так і сидиш з комом у горлі і надією пережити.

Дітей шкода більш всього

Оце точно. Хтось вже і забув про нормальне життя, а хтось і не знав його😞

Sort:  
 last year 

Крутезні фото🤗 А я пам'ятаю уей прапор ...ун перша річниця початку війни...

 last year 

Так😁🇺🇦 А я в інстаграм виклала так мене почали питати звідки в мене такий гарний прапор😁

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 62370.93
ETH 1656.58
USDT 1.00
SBD 0.42