You are viewing a single comment's thread from:

RE: І знову до роботи

in Ukraine on Steemlast year

Капець 1000 грн лише колесо😳 Ніяк не звикну що ціни ростуть наче на дріжджах😬

Відтепер дні ставатимуть коротшими, а ночі — довшими. Це трохи сумно — літо ще не в самому розпалі, а вже потроху хилиться до осені.

Якось ось прям літньої спеки майже не відчули, а вже майже місяця літа вже немає, а тут ще й день коротшим стає😐

Якось незвично і трошки сумно 🥲

Sort:  
 last year 

Капець 1000 грн лише колесо😳

Насправді такі колеса завжди були суттєво дорожчими, за звичайні. Але це виправдана ціна, бо вони слугуюють довше, коли їх інтенсивно застосовувати. А при будівництві тачки - то річ незамінна 😉.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 60016.31
ETH 1576.59
USDT 1.00
SBD 0.42