You are viewing a single comment's thread from:

RE: Чому в дитячій лікарні картинки Айболіта? Він же ветеринар 😳🤣 Жарт та сповідь.

in Ukraine on Steemlast year

Ну я розуміла що вона хвора на голову. Але такі слова врізались в пам'яті на дуже довгий час.

Все ж таки іноді з'являються думки -"А що було як би..."

Так що, зараз я сама мама і життя ну зовсім інше 😁 Але все це було, як історія... Гарна вона чи ні але це історичні події.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.082
BTC 61636.45
ETH 1645.65
USDT 1.00
SBD 0.42