You are viewing a single comment's thread from:

RE: Квіточка з Аврори 🌸 та лайфхак від подруги 😉

in Ukraine on Steemlast year

Відчуваю той смак буде наступний 😁 Я чомусь обрала кавун так як дуже хотілося відчути смак літа 😋

А ти не бачила чи є таке мило пінка в пакетах щоб в банку заливати як звичайний рідке мило?

Sort:  
 last year 

Не бачила. Думається мені, що туди байдуже яке мило заливати. Можливо сенс у самому дозаторі що видає хмаринки

 last year 

Ну як закінчиться будемо експериментувати 😁

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.082
BTC 61646.05
ETH 1651.91
USDT 1.00
SBD 0.42