You are viewing a single comment's thread from:

RE: День "Папа" та "Salut papa"

in Ukraine on Steemlast year

Вітаю❤️ Кожен місяць це свято. Та взагалі кожен день веселищ 😁 Вже сидить? Намагається ходити? Бо вони всі такі різні 😁

Sort:  
 last year 

Дякую!!! Ти абсолютно права кожен з перших місяців це маленьке свято.

Вже сидим, ходити і повзати поки не цікаво. Напевно будемо відразу взлітати

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.082
BTC 61636.45
ETH 1645.65
USDT 1.00
SBD 0.42