You are viewing a single comment's thread from:

RE: Мій сЕКЗ. 07.04.2024

in Ukraine on Steemlast year

Бажання спати як ведмідь в зимню сплячку то нормально 😁 А ось що їжа до рота не лізе це капець як неприємно. Особливо за мідїї! Бо на фото дивлюся - слина ллє як з відра 🤣

Може якісь пігулки можуть допомогти...треба питати у лікарів. В мене були подруги щ цією проблемою, але мене оминула ця біда. Тож підказок немає, хоча дуже хочеться чимось допомогти 🤗

Sort:  
 last year 

От вчора і сьогодні харчуюся без м'яса і риби — реально краще! Сиру трошечки з'їла, вчора ще 2 яйця. Гарбузового насіння багато — о, так можна жити, нудота на мінімумі:)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60371.10
ETH 1581.81
USDT 1.00
SBD 0.42