You are viewing a single comment's thread from:

RE: Моє Запоріжжя весною 🫶

in Ukraine on Steemlast year

Все дуже гарне. Та сама квітуча весна якої ми чекали. Нажаль окрім Дніпра. За нього мабуть у всіх за нього серце болить 😐

Sort:  
 last year 

Навіть з місточка не можна рибу ловити на дачі... Навіть вищє по річці ,води малувато...🙄

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.081
BTC 59711.96
ETH 1588.66
USDT 1.00
SBD 0.42