You are viewing a single comment's thread from:

RE: ❤️ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ МОЮ МОЛОДШУ СЕСТРУ. А ТАКОЖ ВІТАЮ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ МОЛОДШОЇ ДОНЕЧКИ МАМУЛЮ 🤗❤️

in Ukraine on Steemlast year

Дякую 😊 і в центрі міста також. А я і не пам'ятаю чому вона саме там була🤣 Тоді я за це в не подумала б🤣

Але і мої друзі деякі вирішили народжувати саме там. Ось так вони обрали. А а пологовому де я потім народжувала наче тоді чи пізніше був якийсь роздутий конфлікт. Лікар щось зробив не так і дитина померла 😔 Коли я народжувала мені сказали що всіх кого потрібно давно звільнили.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 60472.73
ETH 1579.34
USDT 1.00
SBD 0.42