You are viewing a single comment's thread from:

RE: Світ «DC»: "Темний Лицар" - 2008

in Ukraine on Steem5 months ago

Один з моїх найулюбленіших фільмів по за жанром... Шкода, що надовго залишається в пам'яті, тому дивитися (так сказати смакувати) його часто не виходить, бо стає не так цікаво)))

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 64364.63
ETH 1731.39
USDT 1.00
SBD 0.42