You are viewing a single comment's thread from:

RE: Світ «DC»: "Темний Лицар" - 2008

in Ukraine on Steem5 months ago

Я запамʼятала його по фільмах «Горбата гора», «Чотири пера», «Кенді».

Чесно кажучи не бачив жоден з вашого списку... Окрім "Гріммів" напевно дивився лише "Патріот" за його участі)

Sort:  
 5 months ago 

То, я звертаю увагу на австралійський акторів. Вони для мене немов з іншої планети. 🤣🤣🤣

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 62464.22
ETH 1661.37
USDT 1.00
SBD 0.42