You are viewing a single comment's thread from:

RE: Світ «DC»: "Темний Лицар" - 2008

in Ukraine on Steem5 months ago (edited)

До цього фільму де він реально на висоті бачив за його участі лише декілька картин з яких найбільше запам'яталася "Брати Грімм"... Шкода, що не встиг зробити більше для кінематографу, потенціал був скажений.

Sort:  
 5 months ago 

Я запамʼятала його по фільмах «Горбата гора», «Чотири пера», «Кенді». Фільми не значні, але для мене саме він робив їх особливими.

 5 months ago 

Я запамʼятала його по фільмах «Горбата гора», «Чотири пера», «Кенді».

Чесно кажучи не бачив жоден з вашого списку... Окрім "Гріммів" напевно дивився лише "Патріот" за його участі)

 5 months ago 

То, я звертаю увагу на австралійський акторів. Вони для мене немов з іншої планети. 🤣🤣🤣

 5 months ago 

"Брати Грімм" це щось! Місяці чотири тому переглядав (вкотре). Ніколи не набридає)) Леджер з Деймоном розкішно зіграли! Шкода що актор так рано пішов...

 5 months ago 

"Брати Грімм" це щось!

Так, класна казочка, але дивився вже давно)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.084
BTC 63879.28
ETH 1722.33
USDT 1.00
SBD 0.42