От блін, а я втратила десь свою прокидалку о пʼятій ранку, і ніяк не можу повернути(( Хоча лягаю як чайка, о 9-10 вечора, і все одно ніяк не можу прокинутися, капець якийсь((
От блін, а я втратила десь свою прокидалку о пʼятій ранку, і ніяк не можу повернути(( Хоча лягаю як чайка, о 9-10 вечора, і все одно ніяк не можу прокинутися, капець якийсь((
Я можу лягти в 11 вечора і встати о 5 ранку