You are viewing a single comment's thread from:
RE: Вівці-детективи.
Дізнався щось нове про овець!) Хоча чесно кажучи до цього взагалі нічого про них не знав 😀
Впевнена це, не так. Знав же, що їх стрижуть, що вони дають молоко? :)
Дуже класні кадри зберегла)
Мені теж сподобались. Тому я й наробила цілу купу скринів:) хотілось поділитися такою милотою:) ྀིྀ