You are viewing a single comment's thread from:
RE: Вівці-детективи.
Я відчувала, що в фільмі буде проявлений символізм тварин, але навіть не розраховувала на те, що він буде поданий прямим текстом :) Дякую за коментар. :)
Я відчувала, що в фільмі буде проявлений символізм тварин, але навіть не розраховувала на те, що він буде поданий прямим текстом :) Дякую за коментар. :)