You are viewing a single comment's thread from:RE: Пишу в екранView the full contextView the direct parentdiodao (76)Author | 🇺🇦 Delegate [10000]in Ukraine on Steem • 14 hours ago 😂😂😂 Зараз точно не варто турбуватися?
Ні, я відсвяткував тому увімкнув режим добрий Наруто, який тільки і слже зо всім посміхатись
Ні, я вже в режимі "суцільна доброта"
Ахазах, я пропустила цей час. Мабуть вже спала, якщо ти писав після десятої години вечора.