You are viewing a single comment's thread from:
RE: Допис.
Нічого не підбирала, по сусекам скребла, щоб знайти хоч щось де проявляється образ терезів, все що знайшла буде в дописах. дякую за приємний кометар. 🎈
Нічого не підбирала, по сусекам скребла, щоб знайти хоч щось де проявляється образ терезів, все що знайшла буде в дописах. дякую за приємний кометар. 🎈
дякую за приємний кометар. 🎈
Будь-ласка. Приємно що приємно. Бо коли не приємно - не приємно :)