Останній фільм класний. Нарешті щось цікаве про інопланетян вийшло. ☺️☺️☺️☺️
Мені сподобався.
Другу частину не зніматимуть ?
Останній фільм класний. Нарешті щось цікаве про інопланетян вийшло. ☺️☺️☺️☺️
Мені сподобався.
Другу частину не зніматимуть ?