You are viewing a single comment's thread from:RE: Зі святом дорогі друзі!View the full contextdiodao (76)Author | 🇺🇦 Delegate [10000]in Ukraine on Steem • 5 days ago Не найдовший допис в найдовший день року :) зі святами тебе прямо до всіх маєш відношення:)
Дякую. Ладно до дня батька і дня йоги, а до літнього сонцестояння яке відношення?
Кожен має відношення до сонцестояння чи не так ? Сонце ж батько сонячної системи і всього сущого на Землі :)