You are viewing a single comment's thread from:
RE: Пост як відпочинок.
Не настільки очевидна відповідь.
В такому випадку в мене жодного варіанту, якщо не рахувати рос. Владимир. 😅
Не настільки очевидна відповідь.
В такому випадку в мене жодного варіанту, якщо не рахувати рос. Владимир. 😅
Оце цікаво. ШІ також не в курсі. говорить, що наш Холодний Яр найкраще підходе на визначення "земля вовків". Напевно, треба бути футбольним фанатом, щоб дати відповідь на це питання. Ладно, потім розповім.
Земля вовків - у зоопарку 😅

Лубни ?
Ні.
Та забий, на наступному тижні скажу. Подумаєш - не вдалось вгадати :)
Полісся
Блін, вгадала. А так були приємно дразнитись 🤣
🤨🤨🤨