Класна обкладинка допису :) і фото в конюшині:)
Песики гарно себе вели? звіробій в світлинах не тому що доведи ? (Це - я так жартую).
Класна обкладинка допису :) і фото в конюшині:)
Песики гарно себе вели? звіробій в світлинах не тому що доведи ? (Це - я так жартую).
Про звіробій не подумала 😂