You are viewing a single comment's thread from:
RE: Кадри з фільму "Боги Єгипту".
Не відразу все робила. По трошку, тому, не можу сказати що на це - пішло багато часу. Принаймні я цього не відчула. Якось так. Дякую.
Отут,
Я, до речі, не бачив цей фільм...
Здивував. :)
Точно не дивився. Пішов проглянув рік виходу і розумію, що я б точно запам'ятав одноокого героя
Сет видер очі. Гор не весь фільм одноокий. 😂😂😂
Ох цей Сет. Та все рівно б запам'ятав. Такі моменти гарно застрягають в пам'яті.