You are viewing a single comment's thread from:

RE: Петля Оріону.

in Ukraine on Steemlast month

Я теж не знала. Та якби не писала блог той не звертала уваги. Хто що знімає … Буду чесною.
А он їх скільки.

IMG_1444.jpeg

Для себе відмітила капітан немо і вино з кульбаб. Буду дивитися.

Sort:  
 last month 

Не чув про такі фільми) Поділишся потім як тобі)

 last month (edited)

Насправді, не знаю чи буду дивитись, після перегляду Петлі Оріона був заряд, глянути інші фільми. Та чи вистачить його, щоб я подивилась, вже не знаю. :(

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.089
BTC 59518.74
ETH 1569.91
USDT 1.00
SBD 0.42