You are viewing a single comment's thread from:
RE: 05.05 "оп'ять п'ять і знову двадцять п'ять" 😅🤣
чи працює і тоді коли тебе називають зіркою?
Зі мною це - не спрацює. Свідомість від солодких речей ніколи не втрачала і якщо хтось і назве мене зіркою - не засяю. 🤭
... повірю на слові ...
Щось не дуже переконливо, віриш на слово. 😅