You are viewing a single comment's thread from:

RE: Стовпи світла

in Ukraine on Steemlast year

Морозитись це ігнорувати 😂
Тобто ніяк не реагувати. Не казати «так» і не казати «ні». А я наголошувала на тому, що я закрита людина і не впускаю нікого в свій особистий простір. Особливо - психіятрів.

Sort:  
 last year 

Ого. Сподіваюсь цей жарт зайшов.

Навіть не питаю чому ти задаєш такі питання всесвіту, та впевнений що це питання на яке ВСІ отримають відповідь ТАК..., але це по відношенню до когось (інших або себе). По відношенню до всесвіту - не більше ніж кусок метеориту, який собілетьть десь далеко в комосі.

 last year 

Скоріш за все такий кусок метеориту став причиною через яку зародилося життя.
Ну і вбив дінозябриків =) яка місія =)
Все буде добре.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59951.46
ETH 1580.22
USDT 1.00
SBD 0.42