You are viewing a single comment's thread from:RE: Спляча красуня (2025)View the full contextView the direct parentdiodao (76)Author | 🇺🇦 Delegate [10000]in Ukraine on Steem • last year Не знаю. Мене він злякав. Такі очі. Пар з ніздрів. 😆😆😆😆
🤣🤣🤣
Я думаю всі дракони виглядають дуже страшними, до поки не починають говорити. Потім все стає на свої місця 🤣🤣🤣
Ну деякі відразу дружелюбні. Наприклад в Рая - останній дракон.