You are viewing a single comment's thread from:

RE: • ШІшний день | Зіркові пірати: Команда мрії 🤖

in Ukraine on Steemlast year

Та ні, можеш відшльопати, якщо хочеш)

На публічні порки я не здатна. 🤣
Помилую.

Нічого так образ, але все ж худим йому значно краще)

«+»

Sort:  
 last year 

На публічні порки я не здатна. 🤣
Помилую.

Аа, тет-а-тет любиш, я зрозумів ;)

 last year 

😳😳😳😳
Що за безсоромні питання ???
Хоч це і не питання а скоріше- твердження.
Ні. Не люблю. Я люблю бути жертвою 🤣🤣🤣🤣😆

 last year 

😳😳😳😳
Що за безсоромні питання ???
Хоч це і не питання а скоріше- твердження.

😀😀😀

Ні. Не люблю. Я люблю бути жертвою 🤣🤣🤣🤣😆

Навіть не проси, я сьогодні зайнятий 😏😆 шутка)

 last year 

Навіть не проси, я сьогодні зайнятий 😏😆

Всі так реагують 😆😆😆😆🤣🤣🤣🤣

шутка)

То значить не зайнятий. ???

Шутка.

:)

 last year 

То значить не зайнятий. ???

Це секретна інформація 😏😀

 last year 

Агент 007, виходь з образу, іди відповідай на питання за Анубіса, ти ж блін фільм дивився про нього сам розповідав, я тебе зʼїм якщо не відповіси вірно 😆😆😆😆

відкриваю широко пащу

Ти ж, блін, знаєш !!!

 last year 

виходь з образу, іди відповідай на питання за Анубіса, ти ж блін фільм дивився про нього сам розповідав, я тебе зʼїм якщо не відповіси вірно 😆😆😆😆

Ліда, це ти? Ой, вибачаюсь, я не туди потрапив, це не Андре 😏😆

 last year 

Я Лідія. Дешеве вино. 🍷

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.083
BTC 59253.99
ETH 1545.67
USDT 1.00
SBD 0.42