You are viewing a single comment's thread from:

RE: Моє місто в 10-ти фотографіях.

in Ukraine on Steemlast year

Завжди забуваю писати привіт. Це дуже не ввічливо 😅, тому трохи не зручно, виправдовуватися не стану. Намагатимусь бути уважнішою щоб не потрапляти в такі факапи. А там як вийде 😅😅😅
Та знай - я кожен раз переживаю що забула привітатись 😅😅😅

Sort:  
 last year 

Та знай - я кожен раз переживаю що забула привітатись 😅😅😅

А я яй! Як не соромно не вітатись... ну-ну-ну!!! А-на-на

🤣🤣🤣

 last year 

Соромно. Та я не акцентую на цьому увагу.
З жадібністю бережу внутрішню стихію вогню і не витрачаю його на червоні щічки 🤣🤣🤣🤣🤣

 last year 

Правильно, червоні щічки то розкіш. Хоч в мене вогню хоч відбавляй червоніти не вмію...навіть коли б захотів не виходе.

 last year 

Це мабуть через внутрішню впевненість в собі. Взагалі сором погане відчуття, мабуть створене тільки для того щоб його подолати (як дракона) і стати героєм:)

 last year 

Дуже цікава думка, з такої точки зору я на сором ще не дивився. Дякую

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60461.97
ETH 1591.47
USDT 1.00
SBD 0.42