You are viewing a single comment's thread from:

RE: Моє місто в 10-ти фотографіях.

in Ukraine on Steemlast year

слухав "ом падме хум".

Слухав слова :

«Весь всесвіт подібний до дорогоцінного каменю або кристала, розташованого в центрі мого серця або в серцевині лотоса, який є я; він виявлений, він світиться у моєму серці» ???

І не розповідав ? 🫩
Я навіть не здогадувалась що вони кажуть. А міг би провести трансляцію на YouTube для стеміанців 🤭

ДЯКУЮ ☺️🪉

Sort:  
 last year 

Як це не писав? Не пам'ятаю куди саме та ніби 01.01.2024 писав про "Асатома сад гамая..." там було про "ом падме хум".

Будь-ласка

 last year 

Ну може. Я ж не люблю цю культуру. Не підходить мені їх світогляд… але коло Б,Л були приємні звуки особливо в поєднанні з пташиним співом 🪉…

"Асатома сад гамая..."

Не знайшла переклад :(

 last year 

Привіт. Радий знову бачити. Ти недопрацьовуєш з АІ - він здатний значно на більше

Мантра "Asato Ma Sad Gamaya" на санскриті

असतो मा सद्गमय ।
तमसो मा ज्योतिर्गमय ।
मृत्योर् मा अमृतं गमय ॥

Transliteration (транслітерація):
Asato mā sad gamaya
Tamaso mā jyotir gamaya
Mṛtyor mā amṛtaṁ gamaya


Переклад українською

Веди мене від неправди до істини,
Веди мене від темряви до світла,
Веди мене від смерті до безсмертя.

 last year 

Не допрацювала, згодна. Використала лише Гугл. Мені Ші безпардонно бреше на рахунок перекладів. Просила з латині перекладати. В мене був російський переклад але я дала йому латинь. Ну короче, попадався він не один раз.

 last year 

В цьому перекладі можна предратись тільки до слова "непаравди" тут за сенсом куди краще підходить "омани" чи "брехні".

 last year 

Ші бреше навіть коли його обман очевидний.
В перекладі з рос. на українську наприклад. Зовсім інше видає. Чим дуже бісить і довіри не викликає. Саме на цих питаннях. Тому ти надійніше джерело. Дякую що поділився. Хороші слова. В інших герметичних традиціях теж виражають такі циклічнічності і помічати це знову дуже приємно. Значить це має сенс, дуже хочеться вірити що після тяжких періодів прийдуть хороші. Хоч і дуже важко. Тому що на природі це справді працює, але майже вся історія людства - тяжка боротьба за життя.

 last year 

В інших герметичних традиціях теж виражають такі циклічнічності і помічати це знову дуже приємно.

Будь-ласка, якщо хочеш, розкажи що маєш на увазі?

 last year 

Привіт 🙋‍♀️

 last year 

🤣🤣🤣
ох яка ти вічлива. Гарного (і продуктивного) вечора. Чекатиму на дописи і якщо кілька хвилин випаде (може) напису щось своє

 last year 

Завжди забуваю писати привіт. Це дуже не ввічливо 😅, тому трохи не зручно, виправдовуватися не стану. Намагатимусь бути уважнішою щоб не потрапляти в такі факапи. А там як вийде 😅😅😅
Та знай - я кожен раз переживаю що забула привітатись 😅😅😅

 last year 

Та знай - я кожен раз переживаю що забула привітатись 😅😅😅

А я яй! Як не соромно не вітатись... ну-ну-ну!!! А-на-на

🤣🤣🤣

 last year 

Соромно. Та я не акцентую на цьому увагу.
З жадібністю бережу внутрішню стихію вогню і не витрачаю його на червоні щічки 🤣🤣🤣🤣🤣

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.088
BTC 59790.59
ETH 1577.54
USDT 1.00
SBD 0.42