You are viewing a single comment's thread from:RE: Квітневі світлини.View the full contextView the direct parentdiodao (76)Author | 🇺🇦 Delegate [10000]in Ukraine on Steem • last year Вони дуже схожі. Я з тобой погоджуюсь. Та маки ще красивіші. Особливо якщо великі. Ось такі. Це вже маки. 🤩
Ого 😍 Блін, який колір 😍 Нереально красиві!)