You are viewing a single comment's thread from:

RE: • Про кіно: Прем'єри 2025 | Новини 🎥

in Ukraine on Steemlast year

та насправді ця кумедна фіговина є небезпечним прибульцем-мутантом 😏 Якось так))

Люблю цей мультик. В ньому дівчинка казала : вообще то это собака но, ее переехал грузовик. 🤭
Він не небезпечний. Він красунчик.
image.png

«Ще одна шалена п'ятниця»

Я точно дивилася а дитинстві Шалену пʼятницю. 🤭 думаю цей фільм може стати маленьким регресом в найпрекраснішу пору життя.

Про білосніжну чула. Та мені не зрозуміло чому притензії до того що її шкіра не біла як сніг. Я от думала, що темношкіра русалонька, провал, але подивилася - мені сподобалось.

IMG_9107.webp

Та й про карликів не зрозуміло, звісно їм видніше, образливо це чи ні, але мені здається цим вони позбавояють своїх «братів» шикарної можливості знятися в кіно.

Sort:  
 last year 

Люблю цей мультик. В ньому дівчинка казала : вообще то это собака но, ее переехал грузовик. 🤭
Він не небезпечний. Він красунчик.

Хахах)) Прекрасний опис для нього 😀

Я точно дивилася а дитинстві Шалену пʼятницю. 🤭 думаю цей фільм може стати маленьким регресом в найпрекраснішу пору життя.

Я теж щось таке пам'ятаю, але без подробиць. Це було дуже давно) Думаю фільм точно підніме настрій)

Про білосніжну чула. Та мені не зрозуміло чому притензії до того що її шкіра не біла як сніг. Я от думала, що темношкіра русалонька, провал, але подивилася - мені сподобалось.

Ну типу БІЛОсніжка має бути як сніг, тому деякі люди виразили незгоду з новим образом) А русалці пасує бути смаглявою, красива)

Та й про карликів не зрозуміло, звісно їм видніше, образливо це чи ні, але мені здається цим вони позбавояють своїх «братів» шикарної можливості знятися в кіно.

Так, ти права. Це по-перше чудова можливість підсилити своє акторське резюме, а по-друге - банально заробити на життя.

 last year 

Хахах)) Прекрасний опис для нього 😀

Ну його справді переїхала вантажівка 🤣

image.jpeg

Ну типу БІЛОсніжка має бути як сніг, тому деякі люди виразили незгоду з новим образом)

А губи її мають бути як крапля крові …
Що впала на сніг…
🤣🤣🤣
Нормальна білосніжка) Гірше героїні сутінків Білосніжки вже не буде.

 last year 

Ну його справді переїхала вантажівка 🤣

Мабуть тому у нього такі вушка покоцані 😀

А губи її мають бути як крапля крові …
Що впала на сніг…

Ага, класний буде контраст 😀

Нормальна білосніжка) Гірше героїні сутінків Білосніжки вже не буде.

Хм, це ти про Крістен Стюарт? 😏

 last year 

Мабуть тому у нього такі вушка покоцані 😀

Та ніби такі й були на початку.

Хм, це ти про Крістен Стюарт? 😏

Так про неї. Вона в цьому фільмі була така ж бездушна як і в сутінках. Нічого не змінилося. Тому мені роль була зіграна скучно.

 last year 

Так про неї. Вона в цьому фільмі була така ж бездушна як і в сутінках. Нічого не змінилося

До речі, я завтра буду писати про один фільм з нею))

 last year 

Хм…хм… намагаюся згадати де вона ще знімалась. І щось поки ніяких думок…))
Ну тоді завтра побачимо:)

 last year 

Хм…хм… намагаюся згадати де вона ще знімалась. І щось поки ніяких думок…))
Ну тоді завтра побачимо:)

Ага) Думаю цей фільмец ти не бачила... 🤔 Її лук має здивувати)

 last year 

Її лук має здивувати)

Вона там гола ? 🤣🤣🤣
Зацікавив. 😉

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.087
BTC 60250.37
ETH 1580.64
USDT 1.00
SBD 0.42