You are viewing a single comment's thread from:

RE: Муфаса: Король Лев 2024

in Ukraine on Steemlast year

От я теж маю спогади що твій місяць був в Діві.
Ти ще казав що твоя мама діва по гороскопу. А місяць, це мама тому це був цікавий збіг.

Sort:  
 last year 

А чат ГПТ все доводить мені, що я народився в раці, що досить гарно підходить до моїх особливостей.

Я попросив його уточнити ісь що він мені написав:

З 19:10 UTC (тобто з 21:10 за київським часом 29 березня) Місяць перейшов у Рак ♋

 last year (edited)

Не буду сперечатися. Можливо він в тебе був у 6 будинку - діви. Треба подивитися. Вже завтра, з твого дозволу, подивлюся.

Тому що асоціація вогню та води в твоїй особистості теж має місце. В мене була така.

 last year 

Дякую. Буде цікаво. Ох ти і тем зачепила
Я спочатку накинувся на ГПТ, бо калькулятор порахував що місяць був у діві. Дивно...

 last year 

Я подивилася. Астропроцесор пише в діві. 🤷🏼‍♀️

 last year 

Дякую що переглянула!
Мене здивувала така от розбіжність. Зазвичай, коли сказати GPT що він не правий, в разі помилки він відразу погоджується і дякує. А тут навпаки - почав сперечатися і доводити те що він правий.
І я більше схиляюсь що нейромережа краще обраховує ціпитання ніж астро калькулятор.

 last year 

Все ж полізла сьогодні. В діві. Місяць. 🌒

 last year 

Це якщо вірити калькулятору а я, члмусь, схильний в цьому питані жовіряти нейромережі

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 64403.75
ETH 1732.52
USDT 1.00
SBD 0.42