You are viewing a single comment's thread from:

RE: Символізм міфу.

in Ukraine on Steemlast year

Тож, можна виразити цікаве рівняння Діоніс= Сет+Осіріс 😅

Я теж так думаю.

Дякую за цінний коментар. Ти додав мені впевненості в цьому висновку :)
І тобі прекрасного дня 🌻

Sort:  
 last year 

І тобі прекрасного дня 🌻

Отак от. Бажаєш людині прекрасного дня! а воно тобі вертається аж через 1,5 суток і то без ніяких надбавок...

Прекрасних вихідних 🌑

 last year 

А нашо ти мені темний бік місяця вислав ? 0_0
Я думала надбавку просять у керівників 🤣
Я он сонях додала ? Не підходить ? Символ світла :)
І тобі прекрасних неймовірно щасливих, при чудових, прекрасних, ще раз, вихідних, Льох.

 last year (edited)

А нашо ти мені темний бік місяця вислав ?

А то ти така загадкова як той "темний" бік місяця... Якщо всю перепіську глянеш що пропустила то і про це емодзі здогадаєшся.

І тобі прекрасних неймовірно щасливих, при чудових, прекрасних, ще раз, вихідних, Льох.

Оооо, це я розумію відсоток так відсоток

Я он сонях додала ? Не підходить ?

Прекрасно підходит

 last year 

А то ти така загадкова як той "темний" бік місяця... Якщо всю перепіську глянеш що пропустила то і про це емодзі здогадаєшся.

Та яка ж я загадкова якщо ти мене розкусив 🤣
Зрозумівши що я - темний бік місяця. І тінь 🤣😳😳?)

 last year 

Та яка ж я загадкова якщо ти мене розкусив 🤣

Що тут скажеш, давай будем вважати що то так мало бути.
Крім того, в тебе завжди є трікстер в кармані... то ж, не дивлячись на твої улесливі слова я до кінця в цьому не впевнений😅

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 60235.88
ETH 1578.52
USDT 1.00
SBD 0.42