You are viewing a single comment's thread from:

RE: Враження від перших 19ти серій 2 сезону серіалу АГЕНТИ ЩИТа Marvel 2015

in Ukraine on Steemlast year

Там сайт якийсь лажовий Льош, може подивлюсь пізніше. Якщо ти будеш упорно мені нагадувати про це.

Sort:  
 last year 

Нагадую. І ще раз нагадую. Тепер знову нагадую.
То дуже крута серія, головне не забути. Цікаво ще нагадати. чи ще раз нагадати?
Щось я сьогодні багато дуркую...

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 59715.35
ETH 1564.61
USDT 1.00
SBD 0.42