You are viewing a single comment's thread from:
RE: «І.К». Делегація @ukraine-steem.
А я уявляю миловидними. І колись такий принц з косою прилетить на своєму космольоті і забере мене з цього світу у свій :)
🛸👽
А я уявляю миловидними. І колись такий принц з косою прилетить на своєму космольоті і забере мене з цього світу у свій :)
🛸👽