You are viewing a single comment's thread from:

RE: “Світлі голови”

in Ukraine on Steemlast year

Привіт Андрюшка!
Дякую. І мені подобається 😀
Не знаю зрадила перший генератор. Трохи є відчуття провини. 😅
Жартую 🤣

Sort:  
 last year 

Привіт, Наташ :)
Не варто зупинятися на одному ШІ, треба йти далі і тестувати інші. Я вже знаєш скільки їх перебрав?) Цілу купу 😀

 last year 

Привіт малиш.
Та мені багато не треба. Одного хорошого було б достатньо. Але вони всі зараз дають безкоштовні спроби на місяць а не на день. Тому доведеться мені також цим займатися якщо будуть потрібні генерації.

 last year 

Та мені багато не треба. Одного хорошого було б достатньо. Але вони всі зараз дають безкоштовні спроби на місяць а не на день

Я ж теж тестую одразу кілька а потім на якийсь час залипаю в одному, доки не трапиться ще кращий)
Першим таким моїм ШІ був Nightcafe, потім Bing, Leo, Getimg, а зараз я в основному сиджу тільки в Piclumen, і там немає лімітів на кількість зображень, клепай скільки хочеш, і це дуже круто, зважаючи на його якість і відсутність обмежень по функціоналу. Все що ти зараз бачиш в моїх постах, зроблено в ньому. Можеш також спробувати. Посилайка є внизу моїх постів ;)

 last year 

Якщо треба будуть генерації спробую дякую. Якраз всі свої безкоштовні спроби вичерпала. Але наклепала артів наперед. Мені на місяць не можна давати спроби. Я все за один день використаю.

 last year 

Мені на місяць не можна давати спроби. Я все за один день використаю.

Так у всіх, Наташ)) Але я пішов з таких ШІ, норм коли хоча б на день)

 last year (edited)

Та я ж за всіх не знаю. Можу тільки за себе сказати. Тепер буду знати що всі такі ж ненажери:)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 60472.73
ETH 1579.34
USDT 1.00
SBD 0.42