You are viewing a single comment's thread from:RE: Сузірʼя «Південний Хрест».View the full contextView the direct parentdiodao (76)Author | 🇺🇦 Delegate [10000]in Ukraine on Steem • last year Оце мітку отримав. 🤣 Співчуваю. Тепер доведеться нести на собі свій хрест:)
І це все що ти хотіла написати?
Та ні. Я ніби допис зібралась писати про хрест.
Там подивимось що значить твоя «мітка».