Sort:  
 2 years ago 

Ладно, так і запишу "зажала яйця".
Все не запам'ятати, деякі речі доводиться записувати 🤣🤣🤣
Треба робити паузу, бо вже й живіт починає боліти від таких жартів

 2 years ago 

Я ВСІМ КАЖУ ЩО Я ЖЛОБА, ЦЕ ДУЖЕ ВИГІДНО.
Але, в цьому випадку, не зажала, а сожрала.

 2 years ago 

"сожрала яйця" це вже страшно а не смішно... Треба кончать цю тему, а то дивлюсь вона до нічого хорошого не доведе. Хоча, сміх - це хороше?

 2 years ago 

А ти про які яйця ?

 2 years ago 

Курині, вони з ж зараз відповідають титулу яйця фаберже через свою ціну і купу мемів з цього приводу 🤣🤣🤣

 2 years ago 

Та я не слідкую за мемами. Я не з простої сімʼї я з Багатої.

 2 years ago 

Я не з простої сімʼї я з Багатої.

Ні на хвилину в цьому не сумнівався. Не кожен може собі дозволити жити під самим небом 🤣 (жартую)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.088
BTC 59960.78
ETH 1579.73
USDT 1.00
SBD 0.42