You are viewing a single comment's thread from:RE: Lisbon and Websummit | Лісабон та Веб-самітView the full contextdiodao (76)Author | 🇺🇦 Delegate [10000]in Ukraine on Steem • 2 years ago Круто))) Класні світлини))) Та просто шикарні лобстери)))
Лобстери засіли мені в серце тепер))))