You are viewing a single comment's thread from:RE: "Again&Again" «Втеча з Шоушенка» - Стівен Кінг.View the full contextView the direct parentdiodao (76)Author | 🇺🇦 Delegate [10000]in Ukraine on Steem • 2 years ago Давай відеозапис з голосом. Вся спільнота зоче концерт !!!