You are viewing a single comment's thread from:

RE: Of Wolf & Man - Metallica

in Ukraine on Steem2 years ago (edited)

Я памʼятаю ці часи. Мені було пʼять і на диво я справді засинала під Metallica.
Зараз аудіо супровід лише заважає сну.

Sort:  
 2 years ago 

Я памʼятаю ці часи. Мені було пʼять і на диво я справді засинала під Metallica.

Це дуже прикольно 😀

Зараз аудіо супровід лише заважає сну

Мені так само)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60108.64
ETH 1573.09
USDT 1.00
SBD 0.42