You are viewing a single comment's thread from:

RE: Велика порада після маленької перемоги

in Ukraine on Steem2 years ago

На ковзанах каталася лише коли на екваторі була ковзанка. Ходила. Але не заходила туди де була глибина лише по берегу. В мене все ок з самозбереженням.

Sort:  
 2 years ago 

В мене все ок з самозбереженням.

так от чому ти зі мною вживу знайомитись відмовляєшсься. Тоді ніяких претензій, дійсно інстинкти то сила, цей чи не найсильніший

 2 years ago 

Дійшло нарешті 🙌😂

 2 years ago 

Після такого коментаря я відчув себе жирафом

😂😂😂😂😂
Ти або черезчур добра або ... Ні нехай краще буде перший варіант 😅

 2 years ago 

Так я саме добро.
Я наповнюю цей світ любовью і ніжністю до всього живого.
Я люблю пташок, я люблю ще там щось …
В моему животі метелики, в очах спіралі 😵‍💫, а блюю я райдугою.

 2 years ago 

Ух ти. То коли метелики на світ з'являться?

А стосовно райдуг то ми всі їх пускаємо, особиво коли намагаємось трохи випити після довгих пауз

 2 years ago 

Поки лише гусінь. 🐛 перетворилася на лялечку.
Чекаю коли станеться трансформація і вона перетвориться на метеликів.

 2 years ago 

Кажуть Ворміл допомагає... 😅

 2 years ago 

Дякую 😂😂🤣🤣
Шай-Хулуд буде задоволений черговою атакою.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 65474.88
ETH 1773.67
USDT 1.00
SBD 0.42