You are viewing a single comment's thread from:

RE: Чому саме - Травень

in Ukraine on Steem17 hours ago

Врядлі щоб щось повернули. Більшість свят переносять на інші дати. Можливо коли закінчення війни буде, тоді і зновими датами свят. І будуть вихідні

Sort:  
 8 hours ago 

Надіюсь. Мені здається, вихідні потрібні для нормального функціонування:) чудові були свята. Теплі і прекрасні. :)

 6 hours ago 

Так було добре тоді. Але маємо що маємо

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 65104.39
ETH 1762.37
USDT 1.00
SBD 0.42